• gryzak-Lanco-mis-polarny
  • gryzak-hevea-owieczka-lanco
  • lanco-gryzak-gryzaki-owieczka
  • gryzak-Lanco-mis-polarny
  • gryzak-hevea-owieczka-lanco
  • lanco-gryzak-gryzaki-owieczka

Gryzak Hevea Owieczka- Lanco

Lanco

49.00 PLN

Uroczy gryzaczek w kształcie sympatycznej owieczki stanie się wyjątkowym przyjacielem każdego dziecka. Jego fantastyczny kształt wpływa bardzo korzystnie na stymulację sensoryczną dziecka, ćwiczy prawidłowy chwyt oraz stymuluje wrażenia dotykowe. 

Gryzak owieczka Hevea jest bardzo poręczny, niezwykle miękki, zatem będzie ukojeniem podczas procesu ząbkowania. Posiada specjalne wypustki stymulujące pracę dziecięcych raczek. Ręcznie wytwarzany i malowany, odpowiedni dla dzieci od pierwszych dni życia. 

Zapakowany w kartonik z szybką. Cudowny prezent na Baby Shower lub narodziny dziecka.

Lanco to mała, rodzinna firma z Barcelony produkująca ekologiczne i biodegradowalne zabawki dla dzieci z naturalnego kauczuku z drzewa Hevea od 1952 roku. Wszystkie produkty marki są w 100% bezpieczne od pierwszych dni życia. Nie zawierają BPA, PCV, ftalanów oraz nitrozaminów. Posiadają certyfikat CE oraz En 71. Są ręcznie wytwarzane z dbałością o każdy szczegół, ręcznie malowane farbkami spożywczymi i są produkowane w Hiszpanii. System produkcji zabawek oparty jest o założenia poszanowania i ochrony środowiska.  

Nie dziękuję

Wyślij wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie!

Wybierz swój wariant i podaj adres email. Powiadomimy Cię gdy produkt pojawi się na stanie.