• pol_pl_Rowerek-biegowy-niebieski-Little-Bikloon-2-Janod-3080_7
  • pol_pl_Rowerek-biegowy-niebieski-Little-Bikloon-2-Janod-3080_1
  • pol_pl_Rowerek-biegowy-niebieski-Little-Bikloon-2-Janod-3080_5
  • pol_pl_Rowerek-biegowy-niebieski-Little-Bikloon-2-Janod-3080_2
  • pol_pl_Rowerek-biegowy-niebieski-Little-Bikloon-2-Janod-3080_7
  • pol_pl_Rowerek-biegowy-niebieski-Little-Bikloon-2-Janod-3080_1
  • pol_pl_Rowerek-biegowy-niebieski-Little-Bikloon-2-Janod-3080_5
  • pol_pl_Rowerek-biegowy-niebieski-Little-Bikloon-2-Janod-3080_2

Rowerek biegowy niebieski Little Bikloon- Janod

Janod

379.00 260.00 PLN

Rowerek biegowy Little Bikloon francuskiej marki JANOD to idealna zabawka na dwór. Starannie wykonany, z najlepszej jakości materiałów i ogromną dbałością o estetykę. Wyglądem przypomina klasyczne motory. Jego ergonomiczna budowa ułatwia dziecku samodzielne wsiadanie i zsiadanie, a lekka konstrukcja sprawia, że jest łatwy w prowadzeniu i utrzymywaniu w równowadze. Rowerek posiada gumowe, pompowane koła ze stylowymi białymi oponami oraz miękkie, antypoślizgowe, różowe uchwyty przy kierownicy. 

Jego drewniana rama jest dwukolorowa – w naturalnym, jasnym odcieniu drewna i niebieskiego. Niebieskie jest też odpowiednio profilowane, szerokie i wygodne siodełko, którego wysokość można regulować – od 32 do 35 cm. 

Zalecane maksymalne obciążenie to 30 kg. Jazda na rowerku biegowym, czyli bez hamulców i pedałów, nauczy Twoje dziecko utrzymywania równowagi i koordynacji. Jest to również doskonały sposób na rozpoczęcie nauki jazdy na rowerze w ogóle. Po takim treningu przesiadka na „dorosły” model stanie się o wiele łatwiejsza. Rowerek został zaprojektowany we Francji. Zapakowany jest w estetyczne, kartonowe pudełko z rączką. Idealnie nadaje się na prezent. 

Zabawki na zewnątrz marki Janod zachęcają dziecko do aktywności na świeżym powietrzu. Ich wysoka jakość i precyzyjne wykonanie są gwarancją bezpieczeństwa, dzięki czemu maluch może swobodnie rozwijać swoją motorykę – ćwiczyć równowagę, koordynację ruchową, czucie głębokie i dobry kontakt z własnym ciałem. Zabawa na dworze ma ponadto korzystny wpływ na zdrowie i ogólną odporność. 

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, łączące innowacyjność z francuskim designem i najwyższą jakością. Unikalne produkty Janod tworzone są z drewna i innych solidnych, trwałych materiałów, a przede wszystkim – z dziecięcych marzeń! Janod – JUST PLAY 

wiek: 2-4 
liczba elementów: 1 
materiał: drewno, metal, guma 
design: Francja

średnica koła - 23cm

wymiary produktu: 70 x 35 x 50,5 cm 
waga produktu: 3,4 kg 
wymiary opakowania: 46 x 17 x 32 cm 
bezpieczeństwo i jakość: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH

Podobne produkty

Nie dziękuję

Wyślij wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie!

Wybierz swój wariant i podaj adres email. Powiadomimy Cię gdy produkt pojawi się na stanie.