• koala-metoo_lalka_z_imieniem
  • koalka
  • koala-metoo_lalka_z_imieniem
  • koalka

Lalka z imieniem Koala 50cm

Wysyłka: 2 dni

Metoo

95.00 75.00 PLN

Lalka z imieniem miś koala to pluszak w całości wykonany z bardzo miłego materiału w modnych, pastelowych kolorach. Laleczka posiada ciekawe dla dziecka elementy takie jak dużą głowę i oczy z odstającymi rzęsami oraz długie nogi, za które można ją ciągnąć za sobą :). Pastelowe kolory laleczki sprawiają, że Koala jest jednym z naszych bestsellerów. 

Długość całkowita lalki koala to ok. 50 cm, ale pomimo swojej długości laleczka jest lekka i poręczna.  Koala Metoo posiada zawieszkę, która ułatwia dzieciom noszenie jej lub powieszenie np. na ścianie lub komodzie. 


Na lalce z imieniem na życzenie umieszczamy dowolny napis. W tym celu w okienku należy wpisać np. imię oraz wybrać kolor czcionki. Dodatkowo możemy umieścić np. datę urodzenia lub serduszko czy gwiazdkę. 

Czas oczekiwania na lalkę z imieniem to ok. 2 dni robocze (95% zamówień wysyłamy już na drugi dzień! ).

Laleczki firmy Metoo są oryginalne i posiadają symbol CE co oznacza, że produkt jest zgodny z podstawowymi wymaganiami zdrowia, bezpieczeństwa i środowiska. 

Wiek: 0+ 

PERSONALIZACJA 

Imię na personalizowanej laleczce wykonywane jest z folii odzieżowej. Folia posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100 - to znaczy, że bez obaw może być stosowana np. na ubrankach niemowlęcych i dziecięcych. 

Lalki z napisem najlepiej prać ręcznie lub max 30 stopni na delikatnym programie. 

Nie dziękuję

Wyślij wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie!

Wybierz swój wariant i podaj adres email. Powiadomimy Cię gdy produkt pojawi się na stanie.