lalkametoo.pl
Produkt dnia
Pluszowy Jednorożec L- Ecru- Melootka
Pluszowy Jednorożec L- Ecru- Melootka

89,00 zł

szt.
Biały Miś  z serduszkiem 50cm - Lalka Metoo z imieniem dziecka
Biały Miś z serduszkiem 50cm - Lalka Metoo z imieniem dziecka

99,00 zł

Cena regularna: 129,00 zł

Najniższa cena: 129,00 zł
szt.
Lalka Metoo Śpiący Aniołek 50 cm- Lalkametoo
Lalka Metoo Śpiący Aniołek 50 cm- Lalkametoo

99,00 zł

Cena regularna: 139,00 zł

Najniższa cena: 139,00 zł
szt.
 

Ekskluzywne lalki Minikane - Paola Reina

Lalki winylowe 34 cm wyróżniają się uroczym uśmiechem i lekko pulchną budową. Lalki rodziny Minikane sprawią, że się rozpłyniesz!

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy zaproponować Wam te ekskluzywne lalki Paola Reina/Minikane. 

Jest wiele powodów, dla których uważamy te laleczki za wyjątkowe. Nie tylko są wykonane z najwyższej jakości materiałów  i na wysokim poziomie rzemieślniczym, ale zostały starannie zaprojektowane, aby odzwierciedlały rzeczywisty świat, w którym żyjemy. Jest to doskonałe narzędzie do nauczania anatomicznych różnic i wyjaśniania kulturowych pytań, które pojawiają się wraz z rozwojem naszych dzieci.

Żyjemy w świecie, który jest niesamowicie różnorodny, a Lalki Minikane cudownie to odzwierciedlają i mogą mieć ogromny wpływ na to, jak Twoje dziecko postrzega świat.

Lalki mogą pomóc dzieciom w nauce umiejętności społecznych i rozwijaniu empatii. Można je również wykorzystać do pomocy w edukacji dzieci w zakresie wiedzy o ciele i odgrywania ról i naśladowania rodziców w sytuacjach społecznych. Wszystko to sprawia, że lalki są świetną zabawką dla dzieci każdej płci! 

„Dzieci widzą magię, ponieważ jej szukają”.

Bobaski Giordis 34cm Minikane to dziewczynki lub chłopcy, ich oczy są niebieskie, brązowe lub miodowe, szanują różnorodność etniczną poprzez urocze twarze, które są europejskie, azjatyckie lub afrykańskie. To był czas! Dzięki Minikane w końcu nasze dzieci mogą mieć lalkę, która wygląda jak one, niezależnie od płci czy koloru skóry. 
  • nowość

Lalki Minikane Gordis 34/37 cm to kolekcja winylowych lalek, które pachną wanilią i mają realistyczny wygląd. Zostały wyprodukowane w Hiszpanii przez Paolę Reinę i przeznaczone wyłącznie dla Minikane. Mają ruchome ręce, nogi i głowy, a ich płeć jest wyraźnie oznaczona. Ich włosy i oczy są bardzo naturalne i piękne. Są ręcznie malowane i szyte, co czyni je wyjątkowymi i wyjątkowymi. Świetnie nadają się do zabawy i kolekcjonowania.
Lalki Minikane Gordis 34/37 cm występują w dwóch rozmiarach: 34 cm i 37 cm. Lalki o długości 34 cm nazywane są Gordis i mają lekko zakrzywione nogi. Sprzedawane są bez ubrań, ale możesz wybierać spośród różnorodnych strojów i akcesoriów. Lalki o długości 37 cm nazywane są Wielkimi Siostrami Gordis i mają proste nogi. Sprzedawane są z ubraniami, ale można je także zmieniać według własnego gustu i upodobań.

 

 

 

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium