• pol_pl_Mudpuppy-Puzzle-z-brokatem-Ksiezniczka-100-elementow-5-3511_2
  • pol_pl_Mudpuppy-Puzzle-z-brokatem-Ksiezniczka-100-elementow-5-3511_4
  • pol_pl_Mudpuppy-Puzzle-z-brokatem-Ksiezniczka-100-elementow-5-3511_5
  • pol_pl_Mudpuppy-Puzzle-z-brokatem-Ksiezniczka-100-elementow-5-3511_2
  • pol_pl_Mudpuppy-Puzzle-z-brokatem-Ksiezniczka-100-elementow-5-3511_4
  • pol_pl_Mudpuppy-Puzzle-z-brokatem-Ksiezniczka-100-elementow-5-3511_5

Puzzle z brokatem Księżniczka 100 elementów 5+ - Mudpuppy

Mudpuppy

52.00 PLN


Układanie puzzli stymuluje pamięć, koncentrację i sprawność manualną już od najmłodszych lat. MUDPUPPY dba też o to, by układanki dostarczały dzieciom dodatkowych wrażeń empirycznych, sięga po lubiane motywy, piękne kolory i poręczne formaty.Puzzle z brokatem Księżniczka amerykańskiej marki MUDPUPPY nadają układaniu puzzli nowy wymiar – na samym złożeniu obrazka zabawa się bowiem nie kończy. Układanka składa się ze 100 elementów, po ułożeniu przedstawiających trzy księżniczki w zamkowych wieżach. To jednak nie wszystko. Dachy tych wież, chorągiewki i ozdoby do włosów księżniczek... błyszczą! Są bowiem pokryte brokatem. Tę uroczą ilustrację stworzyła amerykańska artystka Stephanie Fizer Coleman. Puzzle zapakowane są w estetyczne pudełko. Idealnie nadają się na prezent.

kategoria: puzzle
wiek: 5+
liczba elementów: 100
materiał: karton
wymiary opakowania: 19 x 13 x 9 cm

Amerykańska marka zabawek edukacyjnych MUDPUPPY powstała w 1992 roku. Dziś jest znana na całym świecie i cieszy się powszechnym zaufaniem rodziców. Skupia się na tworzeniu produktów, zachęcających dzieci do twórczej aktywności, a przy tym wspierających ich rozwój i stymulujących wyobraźnię. Oferta marki to głównie puzzle, gry, układanki oraz zestawy kreatywne, w tym tematyczne komplety magnesów czy naklejek.
Projekty MUDPUPPY inspirowane są sztuką, m. in. ilustracją dla dzieci. Marka stale współpracuje ze współczesnymi artystami, a jej produkty są wciąż nagradzane za kreatywność, użyteczność i innowacyjność.

Nie dziękuję

Wyślij wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie!

Wybierz swój wariant i podaj adres email. Powiadomimy Cię gdy produkt pojawi się na stanie.