lalkametoo.pl
 

Ekologiczna Termobutelka ze słomką i błękitną osłonką, 260 ml- Pura Kiki

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 1 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 119,00 zł 119.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Termobutelka ze słomką i błękitną osłonką, 260 ml- Pura Kiki 

Termobutelka, która rośnie wraz z potrzebami dziecka i została wykonana z antybakteryjnej stali nierdzewnej! Najłatwiejsze przejście z butelki niemowlęcej na kubek niekapek, a także kubek ze słomką jest możliwe dzięki termobutelce Pura Kiki.

Nowość od marki Pura Kiki!

Pura Kiki – najbezpieczniejszy i najnowocześniejszy system sztucznego karmienia niemowląt i małych dzieci. Dlaczego warto używać termobutelek Pura Kik?

 • Bo nawet produkty wolne od bisfenolu A wykonane z tworzywa sztucznego mogą zawierać chemikalia i pochodne ropy naftowej.
 • Ponieważ szkło może się stłuc.
 • Bo butelka powinna dostosowywać się do sposobu ssania Twojego dziecka, a nie odwrotnie.
 • Ponieważ butelka dla niemowląt klasy premium powinna być nadal użyteczna, gdy dziecko podrośnie i zmienią się jego potrzeby.
 • Bo jest to pierwsze i jedyne takie rozwiązanie: całkowicie wolny od tworzyw sztucznych sposób karmienia butelką.
 • Bo można ją doposażyć w silikonowe ustniki oraz dyski podróżne.

Termobutelka została wykonana z antybakteryjnej stali nierdzewnej (18/8), która rośnie wraz z potrzebami dziecka! Najłatwiejsze przejście z butelki niemowlęcej na kubek niekapek jest możliwe dzięki termobutelce Pura Kiki. Nadaje się zarówno do ciepłych, jak i zimnych napojów – utrzymuje temperaturę do 6 h. Mleko przechowywane w butelkach Pura Kiki jest chronione przed ekspozycją na światło, zapobiega w ten sposób rozpadowi białek i innych ważnych składników odżywczych. Dokładna miarka z oznaczeniem pojemności znajduje się wewnątrz – jest wytłoczona w stali i nigdy się nie zedrze, nie zmyje. Szerokie wieczko ułatwia dokładne mycie.

Wśród akcesoriów dodatkowych są: smoczki 0+, 3+, 6+ oraz Y (odpowiedni dla kaszy i gęstych napojów), ustnik niekapek, ustnik wraz ze słomką w wersji niekapka oraz silikonowa nakładka na wypadek podróży. Nowością są ustniki sportowe dla starszych dzieci (jedyne, których nie można stosować przy gorących i parujących napojach). Jako jedyna butelka została wybrana numerem 1 w niezależnych testach przeprowadzonych przez amerykańskich pediatrów aż w 3 kategoriach. Butelka – choć metalowa – jest lekka i nie ma obaw, że malutkie dziecko będzie miało problem z jej utrzymaniem w rączkach. Farby użyte na zewnątrz są nietoksyczne. Kolorowe termobutelki powinno się myć ręcznie. Niemalowane butelki oraz silikonowe akcesoria można myć w zmywarce na górnej półce. Ponadto linia Pura Kiki jest chroniona przez 7 patentów.

Każda butelka zawiera elementy z tworzyw sztucznych - wyjątkiem jest Pura Kiki. W standardowych butelkach czy bidonach elementy z tworzyw sztucznych przy podgrzaniu (np. w zmywarce lub kąpieli wodnej), ponacinaniu (nadgryzanie przez ząbkującego malucha) lub otarciach (rzucanie, pocieranie o twardy blat) uwalniają się szkodliwe toksyny. Jeżeli mamy wybór – wybierzmy lepsze i zdrowsze rozwiązanie. Zwykłym marnotrawstwem jest kupowanie za każdym razem nowej butelki, gdy dziecko podrośnie i pora przejść do kolejnego etapu w nauce karmienia i picia. Poza tym generuje to dodatkowe koszty.

Termobuetlka nie jest produktem tożsamym z termosem. Jest to znakomita alternatywa dla tradycyjnych butelek czy bidonów doposażanych w dodatkowe opakowania termoizolacyjne. Największym atutem termobutelek jest ustnik za sprawą którego można pić bezpośrednio z butelki i nie trzeba przelewać płynu tak, jak w tradycyjnych termosach. W zależności od potrzeb należy sporządzić płyn w odpowiedniej temperaturze.

 • pojemność: 200 ml (miarka) / 260 ml (pojemność całkowita)
 • ustnik ze słomką dla dzieci
 • w komplecie osłonka na ustnik
 • utrzymuje temperaturę nawet do 6 h
 • wolna od BPA, PVC i ftalanów oraz innych pochodnych ropy naftowej
 • wykonana w 100% ze stali nierdzewnej i medycznego silikonu
 • można myć w zmywarce
 • nie wygotowywać, sterylizować w sterylizatorze
 • producent zaleca wymianę smoczka/słomki co 3 miesiące
 • kolor: naturalny
 • silikonowa osłonka w kolorze: błękitnym

pura kiki, butelka na wodę, butelka stalowa

pura kiki, butelka pura, butelka na wodę

STALOWE BUTELKI I TERMOBUTELKI - FAKTY I MITY

Stalowe butelki i termobutelki - fakty i mity

Wielu z Was zastanawia się nad zakupem wielorazowej butelki, która będzie wytrzymała i bezpieczna jednocześnie. Na rynku mamy olbrzymi wybór butelek i termobutelek, ale dzisiaj chcielibyśmy skupić się na butelkach i termobutelkach stalowych. Na przykładzie termobutelek i butelek Pura Kiki odpowiadamy na wszelkie pytania, które czasami nam zadajecie przed zakupem tej butelki i rozwiewamy wątpliwości.

Mit: Szkło jest bezpieczniejsze niż stal nierdzewna.

Pura odpowiada: Pura jest producentem najbezpieczniejszych butelek na świecie. W 100% nietoksyczne i pozbawione tworzyw sztucznych - Pura oferuje jedyną na świecie butelkę, która uzyskała certyfikat nietoksyczności niezależnej organizacji non-profit MADESAFE.ORG. Proces certyfikacji polega na badaniu produktu pod kątem występowania ponad 80 000 chemikaliów, takich jak toksyny wpływające na rozwój i zachowanie dziecka, związki rakotwórcze, metale ciężkie, lotne związki organiczne itp. Niezależne badania dowiodły, że tworzywa sztuczne mogą wydzielać toksyny mające związek z różnymi rodzajami nowotworów i zaburzeniami w rozwoju dziecka. Po co ryzykować i używać elementów z tworzyw sztucznych, jeśli Pura oferuje opcję w 100% pozbawioną plastiku, z certyfikatem nietoksyczności?

Stal nierdzewna klasy spożywczej to pewnik

Pura odpowiada: Stal A2 (#304) jest wykorzystywana do produkcji wysokiej jakości przyborów kuchennych, sztućców; przy pasteryzowaniu mleka, warzeniu piwa; w chirurgii i wielu innych miejscach. Nic nie przedostaje się z i nie wnika do butelek Pura, czego dowiódł test MADESAFE. Nie można tego samego powiedzieć o szklanych butelkach z plastikowymi zakrętkami.

Stal wygina się?

Pura odpowiada: Nawet jeśli stalowa butelka zostanie lekko wgnieciona, można jej w dalszym ciągu używać.

Stal eliminuje wpływ promieni UV na mleko i inne napoje

Pura odpowiada: Dowiedziono, że ultrafiolet (UV) negatywnie wpływa na mleko (wyniki badań można łatwo znaleźć w Internecie). Szklane butelki przepuszczają promieniowanie, podczas gdy stal nierdzewna blokuje je całkowicie. Mamy nadzieję, że te fakty skłonią Was do zgłębienia tematu na własną rękę. Wierzymy, że dojdziecie do takich samych wniosków. Szkło to doskonały materiał, ale stal nierdzewna jest najlepszym wyborem w przypadku butelek dla dzieci i dorosłych.

Mit: Mleko, sok lub woda mogą smakować „metalicznie”.

Pura odpowiada: Czy mleko pasteryzowane, piwo, gotowany makaron lub cokolwiek jedzonego przy pomocy sztućców smakuje metalicznie? Oczywiście, że nie. Wszystkie butelki Pura są produkowane z wysokiej jakości stali nierdzewnej A2 (#304) klasy spożywczej – tej samej, którą stosuje się przy pasteryzowaniu mleka, warzeniu piwa, czy do produkcji przyborów kuchennych i sztućców. Obawa przed metalicznym smakiem bierze się z butelek aluminiowych, nie stalowych. Nic nie przedostaje się z i nie wnika do stali A2, dlatego nikt nie narzeka na smak mleka lub jedzenia ugotowanego w stalowym garnku. Obawa: Stal może ulec wgnieceniu. Pura odpowiada: Każdy upadek, który dla butelki stalowej skończy się delikatnym wgnieceniem, będzie katastrofą dla butelki szklanej lub plastikowej. Co więcej, udzielamy wieczystej gwarancji na nasze produkty ze stali nierdzewnej. Butelki Pura pozostają funkcjonalne najdłużej ze wszystkich dostępnych na rynku – i dajemy na to najlepszą gwarancję w branży.

Mit: Butelki z pojedynczą ścianką robią się zbyt gorące.

Pura odpowiada: szklane i plastikowe butelki również mają pojedyncze ścianki i dzięki fizyce wiemy, że przekazują dokładnie tyle samo ciepła co butelki stalowe – jednakże nieco wolniej. Jeśli napój rozgrzewa butelkę do tego stopnia, że nie można jej dotknąć, z całą pewnością jest zbyt gorący, by podać go dziecku nie ryzykując poparzenia. Z tego powodu stal nierdzewna jest LEPSZA – opiekunowie mogą natychmiastowo sprawdzić temperaturę zawartości dotykając butelki, co przekłada się bezpośrednio na bezpieczeństwo. Dodatkowo, stal można łatwo rozgrzać używając gorącej wody. Osobom chcącym utrzymać temperaturę napoju przez długi czas (do 8 godzin), oferujemy także butelki w wersji termicznej.

Mit: Stal nierdzewna ulega korozji.

Pura odpowiada: Nasze stalowe butelki nie rdzewieją, ale może zdarzyć się, że zanieczyszczenie powierzchni spowoduje odbarwienie. W ponad 95% przypadków można je zlikwidować czyszcząc butelkę szorstką gąbką lub szmatką (nie należy używać metalowych skrobaczek). Pura używa stali nierdzewnej A2 (#304) – jest to materiał stosowany również przy pasteryzowaniu mleka, warzeniu piwa, czy do produkcji przyborów kuchennych i sztućców. Stal tej klasy nie wydziela niczego, jak również nie pochłania smaków. Pura oferuje jedyne na świecie butelki w 100% pozbawione tworzyw sztucznych. Badania dowiodły, że wszystkie tworzywa sztuczne mogą wydzielać substancje chemiczne powiązane z aktywnością estrogenną. Dzięki połączeniu stali nierdzewnej A2, silikonu medycznego i całkowitym braku plastiku, butelki Pura są najbezpieczniejsze na rynku!

Mit: Butelki Pura są zbyt drogie.

Pura odpowiada: Funkcjonalność „butelka, która rośnie razem z dzieckiem” oraz wyjątkowa wytrzymałość pozwalają na stosowanie jednej butelki od okresu niemowlęcego do wieku szkolnego – a nawet później, dzięki końcówce Big Mouth™ Sport Top. Zupełnie inaczej jest w przypadku „tradycyjnych” produktów, gdy na każdy etap rozwoju dziecka musimy zakupić nowy zestaw butelek. Oferujemy wieczystą gwarancję na elementy ze stali nierdzewnej, więc możecie mieć pewność, że butelki są wytrzymałe. W związku z tym produkty Pura kosztują w rzeczywistości ułamek tego, co butelki szklane lub plastikowe. Widać to również na przykładzie sukcesu marki na obszarach, gdzie cena ma znaczenie – w Wenezueli, Chile, Brazylii, Meksyku, Malezji, Indonezji, na Filipinach itp.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium