• pol_pl_Zestaw-artystyczny-Mozaika-Dzien-na-farmie-Janod-3082_1
  • pol_pl_Zestaw-artystyczny-Mozaika-Dzien-na-farmie-Janod-3082_13
  • pol_pl_Zestaw-artystyczny-Mozaika-Dzien-na-farmie-Janod-3082_17
  • pol_pl_Zestaw-artystyczny-Mozaika-Dzien-na-farmie-Janod-3082_2
  • pol_pl_Zestaw-artystyczny-Mozaika-Dzien-na-farmie-Janod-3082_1
  • pol_pl_Zestaw-artystyczny-Mozaika-Dzien-na-farmie-Janod-3082_13
  • pol_pl_Zestaw-artystyczny-Mozaika-Dzien-na-farmie-Janod-3082_17
  • pol_pl_Zestaw-artystyczny-Mozaika-Dzien-na-farmie-Janod-3082_2

Zestaw artystyczny Mozaika - Dzień na farmie- Janod

Janod

72.00 PLN

Zestaw artystyczny Dzień na farmie francuskiej marki JANOD zawiera 5 kart o kształtach zwierząt gospodarskich (świnia, krowa, koń, królik oraz kura z kurczakiem), na których cyframi oznaczone są pola do naklejenia odpowiednich piankowych naklejek. W zestawie jest 9 kompletów naklejek: 6 arkuszy kwadratowych pianek o wymiarach 7x7 mm i 3 arkusze okrągłych, błyszczących pianek-diamencików o średnicy 5 mm. Skończone obrazki staną się wspaniałym elementem dekoracyjnym dziecięcego pokoju.

Zestaw zaprojektowano we Francji. Zapakowany jest w praktyczną i stylową (białą w kolorowe kropki) kartonową walizeczkę z rączką. Sprawdzi się ona także jako pojemnik na dziecięce skarby. Idealnie nadaje się na prezent.

Zestawy artystyczne marki Janod to zbiór kreatywnych zadań do samodzielnego wykonania, które wspaniale kształtują koordynację ręka-oko, poprawiają sprawność manualną, pobudzają wyobraźnię i uczą dziecko koncentracji. To doskonały pomysł na zabawę dla dzieci, które lubią tworzyć – kleić, malować czy rysować. Mali artyści będą na pewno bardzo dumni ze swoich dzieł.

Zestaw zaprojektowany we Francji, zapakowany jest w wysokiej jakości kartonową walizeczkę z rączką. Sama walizeczka sprawdzi się również jako uniwersalny pojemnik na skarby Malucha.

Linia produktów Zestawy Artystyczne marki Janod to kreatywne zestawy do samodzielnego wykonania, które wspaniale kształtują koordynację oko-ręka, poprawiają sprawność manualną, pobudzają kreatywność oraz wpływają na umiejętność budowania koncentracji u dziecka. Zestawy Artystyczne to idealny prezent dla kreatywnych dzieci lubiących malować, rysować, naklejać i tworzyć – mali twórcy będą bardzo dumni ze swoich dzieł.

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego designu i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych doskonałych materiałów, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń! Janod – JUST PLAY

Nie dziękuję

Wyślij wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie!

Wybierz swój wariant i podaj adres email. Powiadomimy Cię gdy produkt pojawi się na stanie.