• lalka-koala-lalkametoo-Metoo-uszatka
  • lalka-koala-lalkametoo-Metoo-uszatka

Gratis! Koala 50cm + mini lalka w żółtej sukience- Lalka Metoo

Metoo

95.00 PLN

Zapraszamy do skorzystania z promocji na bestsellery Lalkametoo. 

Kupując ten zestaw otrzymasz 2 lalki Metoo - Koala 50 cm z dowolnym imieniem oraz GRATIS mini lalkę w żółtej sukience również z imieniem. 

Na obu lalkach mogą być różne imiona - również w różnym kolorze. Wszystkie te informacje należy wpisać w okienku na tekst według przykładu poniżej.

Przykład: Koala- imię szare Jaśminka, mini lalka- imię szare Zosia.

Linki do opisu produktów:

Lalka Koala 50 cm

Mini Lalka w żółtej sukience

Laleczki Metoo są ORYGINALNE i posiadają znak CE. Jest to deklaracja, że produkt jest zgodny z podstawowymi wymaganiami zdrowia, bezpieczeństwa oraz środowiska.

Wiek: 0+ - laleczki są bezpieczne od pierwszego dnia życia i nadają się na prezent z okazji narodzin.

Lalki personalizowane Metoo to pluszaki w których zakochał się cały świat. Są wybierane dla dziewczynek w różnym wieku, to doskonały pomysł na sentymentalny prezent, który zaskoczy i zachwyci oryginalnością. Lalki z imieniem Twojego dziecka to cudowny wybór na rozmaite okazje takie jak Babyshower, chrzest, pierwsze urodziny, Mikołaj lub Gwiazdka. 

Lalkimetoo w całości wykonane są z bardzo milutkiego materiału w modnych, pastelowych kolorach. Laleczki posiadają ciekawe dla dzieci elementy takie jak dużą głowę i oczy z odstającymi rzęsami oraz długie nogi, za które można ją ciągnąć za sobą :). Pastelowe kolory laleczki sprawiają, że Koala jest jednym z naszych bestsellerów. 

Nie dziękuję

Wyślij wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie!

Wybierz swój wariant i podaj adres email. Powiadomimy Cię gdy produkt pojawi się na stanie.