lalkametoo.pl
 

Grimm’s

Drewniane zabawki Montessori Grimm's są znane bardzo dobrze rodzicom, którzy wychowują dzieci w duchu Montessori. Drewniane klocki dla dzieci produkowane są w Niemczech, tworzone z jednego kawałka drewna  pochodzącego z lasów europejskich. 

Drewniane tęcze Grimms wykonane są z drewna pochodzącego z lasów europejskich i produkowane są w Niemczech. Są lekkie, niezwykle przyjemne w dotyku i w 100% naturalne. Farbowane barwnikami pochodzenia roślinnego, bezpieczne dla zdrowia dziecka. Szczególnie wyjątkowy jest jednak kształt klocków, ich przeznaczenie i filozofia, która towarzyszy przy ich projektowaniu. 

Drewniane zabawki Grimm's  mają na celu rozwijanie wyobraźni dziecka. Stworzone są tak, aby móc bawić się nimi bez końca – dzieci w kreatywny sposób mogą tworzyć z nich kolejne kształty i zabawy. Klocki w cudowny sposób łączą się ze sobą w zestawy, dając jeszcze więcej możliwości. To, co powstanie z tęczy Grimms ogranicza wyłącznie dziecięca fantazja! Zgodnie z duchem Montessori klocki dają możliwość nie tylko zabawy, ale także uczą – poprzez układanie, sortowanie, rozpoznawanie kształtów.

Zabawki drewniane podzielone są na trzy kolekcje kolorystyczne. Podstawowa – tęczowa, bardzo wyrazista i intensywna kolorystyka, która odwzorowuje kolory tęczy. 

Pastelowe zabawki – stonowana, delikatna i monochromatyczna – klocki w odcieniach naturalnego drewna oraz w kolorach czerni i bieli, idealnie sprawdzą się przede wszystkim wśród najmłodszych użytkowników.

Najbardziej znaną zabawką Montessori marki Grimm’s jest 12-elementowa Tęcza pastelowa, która zyskała tytuł Zabawka Roku, w konkursie organizowanym przez portal Zabawkowicz. Klocki o kształcie tunelu występują także w innych rozmiarach, a także w pozostałych kolekcjach kolorystycznych. 

Wśród często wybieranych produktów znajdują się także gryzaczki i grzechotki, koraliki na rękę, zestawy do układania.  

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium