lalkametoo.pl
 

Marka: Jeune Premier...

Hélène Fransen zaprojektowała pierwszy model przy stole kuchennym w Ostendzie, ponieważ nie mogła znaleźć niczego, co lubiłaby dla swojego syna Ralpha. Tak było w 2012 roku. W nadchodzącym roku szkolnym firma sprzedała ponad 100 000 tornistrów. Dzieci lubią kolory, ale rodzice wolą jakość. Podobnie Hélène Fransen. Ale nie była pod wrażeniem tego, co oferowano na drugim końcu spektrum: nudne, ciężkie skórzane torby.

Mimo to potrzebowała torby dla swojego malucha, więc sama ją zaprojektowała. „To była torba z owczej skóry z grzybem i imieniem Ralpha. Cztery matki i dyrektor podeszły do ​​niej w pierwszym dniu szkoły, aby powiedzieć jej, że kochają torbę, i zapytać ją, gdzie można ją kupić.

Jej mąż Bruno Piers popchnął ją dalej. Dlaczego nie stworzyć czterech różnych projektów i skomercjalizować je? W tym roku sprzedali osiemdziesiąt plecaków szkolnych. Pierwszą kolekcję uruchomili w kwietniu 2012 r., A pięć miesięcy później utworzono firmę. Narodziła się marka Jeune Premier.

Tornistry zostały zainspirowane skórzanymi szkolnymi plecakami z dawnych czasów, ale ze wszystkimi nowoczesnymi funkcjami, które czynią je ponadczasowymi klasykami. Skórę zastąpił wodoodporny i nieprzemakalny poliester 360D z modnymi dziełami sztuki prosto z wybiegu. Ergonomiczne zamki nie tylko pięknie wyglądają, ale są również bardzo praktyczne: za jednym pociągnięciem otwierają się, a stukając klapę zamykają się ponownie dzięki magnesowi wbudowanemu w zamek.
Mówimy więc: „Precz z nudnymi, bardzo ciężkimi torbami szkolnymi… Jeune Premier przełamuje codzienne„ szkolne grindowanie ”i świetnie się bawi w szarych klasach!”

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium