lalkametoo.pl
 

Lanco to rodzinna firma z Hiszpanii - z Barcelony, która tworzy swoje produkty od 1952r. Marka tworzy gryzaki stymulujące rozwój dzieci, są zgodne z filozofią Montessori. 

Zabawki Lanco Toys są wykonane wyłącznie z czystego kauczuku naturalnego. Ten naturalny materiał pochodzi z plantacji drzew Hevea brasiliensis znajdujących się w Malezji. Na powierzchni pnia wykonuje się niewielkie nacięcia, aby sok spłynął. Ten biały sok jest zbierany w kubkach i przekształcany w solidne zabawki za pomocą form gipsowych i naturalnego ciepła słonecznego. Uwielbiamy naturalną gumę jako alternatywę dla plastiku: guma w naturalny sposób ulega rozkładowi i może być ponownie wykorzystana do produkcji nowych produktów. Zabawki Lanco Toys podążają za niezbędnym procesem, tak jak wszystko, co stworzyła natura.

Od drzewa hevea do Twojego dziecka.
Wykonane ręcznie przez najlepszych rzemieślników w Maroku. Projektowany z dumą z miłością w Barcelonie od 1952 roku. Wszystkie produkty są wykonywane i malowane ręcznie, nie zawierają BPA, PCV i ftalanów i nitrozaminów.

 
Gryzak - serce - Lanco Gryzak - serce - Lanco
Producent: Lanco
Cena: 39,00 zł
szt.
zobacz więcej
Gryzak Gwiazdki - Lanco Gryzak Gwiazdki - Lanco
Producent: Lanco
Cena: 25,00 zł
szt.
zobacz więcej
Gryzak koniczynka - Lanco Gryzak koniczynka - Lanco
Producent: Lanco
Cena: 49,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium