lalkametoo.pl
 

Londji to nie tylko piękna wędkarska kraina Kamerunu, ale także projekt, który narodził się w Barcelonie w 2004 roku i łączy w sobie świat sztuki, gier i zabawek.

Stawiamy na innowacyjne, oryginalne i bezpieczne zabawki, które są dobre dla naszych dzieci, które dobrze się bawią i sprawiają, że wspólnie myślą i dzielą najlepsze chwile.

Dlatego w Londji gotujemy nasze zabawki na małym ogniu, z wielką starannością i przy użyciu najlepszych materiałów, szanując warunki pracy, generując bogactwo w naszym środowisku i szanując naszą planetę.

Ponieważ myślimy o pozostawieniu naszym dzieciom lepszego świata, z wartościami i uczciwością, które przekazali nam nasi dziadkowie.

Jak tworzymy najlepsze zabawki i gry?

Bawimy się z naszymi współpracownikami. Projektowanie z naszymi kolegami. Zespół Londji, złożony z około 25 osób, produkuje własne kolekcje zabawek o oryginalnych wzorach. Cały zespół inspiruje nowe zabawki i gry.

Zabawki wykonane blisko domu

W Londji projektujemy i produkujemy własne zabawki między biurami w Barcelonie a naszą fabryką w Porqueres (Banyoles), przestrzegając warunków pracy i generując bogactwo w naszym środowisku.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium