lalkametoo.pl
 

Lorena Canals wyznacza trendy na rynku artykułów wyposażenia wnętrz dla dzieci, odkąd ponad 20 lat temu stworzyła koncepcję dywanów, które można prać . Jako młoda mama szukała rozwiązania na codzienność w domu z dziećmi.

 

„Pewnego dnia, 20 lat temu, kiedy obserwowałem moje dziewczyny bawiące się na dywanie, pomyślałem sobie, jak łatwe byłoby życie, gdybym mógł po prostu wyprać dywany w domu! Po bezskutecznych poszukiwaniach idealnego dywanu, postanowiłem sam zaprojektować dywan nadający się do prania, pasujący do idealnego domu przyjaznego dzieciom”.

Lorena Canals – założycielka i projektantka

Jako przedsiębiorczyni, postanowiła założyć własną rodzinną firmę produkującą ręcznie robione dywany, które można prać w pralce, otwierając własną fabrykę rzemieślniczą w Indiach i zakładając centralę w Barcelonie. Od tego momentu dywany zaczęły nabierać sensu .

Jesteśmy dumni z tego, że oferujemy bezpieczne tekstylia do środowisk dziecięcych, które są również przyjazne dla środowiska . Nasze tekstylia są ręcznie robione w Indiach przy użyciu naturalnej bawełny i wełny jako surowców, poddanej obróbce nietoksycznymi barwnikami . Stosujemy zrównoważone, wolne od chemii procesy produkcyjne i poddajemy recyklingowi naszą wodę . Dzięki naszej kolekcji RUGCYCLED® , dzięki której staliśmy się firmą ZERO WASTE , dajemy drugie życie resztom i ścinkom bawełny .

Z biegiem lat firma rozwijała się z magazyny w Barcelonie, New Delhi i Nowym Jorku jako centra logistyczne, z których tekstylia są wysyłane na różne kontynenty, docierając do ponad 80 krajów , wzbogacone o rozległą sieć dystrybucji.

 

W dzisiejszych czasach rodziny na całym świecie ozdabiają swoje domy zmywalnymi dywanikami i dodatkami tekstylnymi Lorena Canals , dzięki łatwej pielęgnacji i praktyczności produktów oraz oczywiście ich gustownemu wzornictwu !

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium