lalkametoo.pl
 

Świat zabawy i zabawy!

Nasza rodzina produktów to nasza pasja, stworzona z miłością, ponieważ mają one jeden cel: zachować cud dzieciństwa przez całe życie.

Przyjęcie . . .

Robimy rzeczy na magiczne uroczystości: urodziny dziecka, rocznicę, polowanie na jajka wielkanocne, idealne święta. Jeśli planujesz specjalne wydarzenie, stworzyliśmy coś właśnie dla Ciebie.

. . . i gra

Projektujemy piękne zabawki dla małych ludzi. Mogą zaprzyjaźnić się z syrenami, piratami i jednorożcami. Mogą odkryć świat na końcu tęczy. Mogą zamienić pokój w dziką dżunglę lub bajkową krainę czarów.

. . . i więcej zabawy

Dorośli też muszą grać! Dzieląc romantyczną walentynkową kolację, dekorując choinkę po raz pierwszy lub pięćdziesiąty, cicho świętując bliską przyjaźń. Pozwól nam pomóc przywołać trwałe wspomnienia.

. . . i magia domu.

Gra zaczyna się w domu. Zapalanie migotających świec, wieszanie zdjęć na ścianie, dekorowanie pokoju nowego dziecka. Możemy przekształcić Twoje marzenia w Twoje przestrzenie!

Jak to robimy:

„Zawsze podobał mi się proces wpadania na pomysł i realizowania go. Wyobraźnia to wolność ”, Meredithe Stuart-Smith, nasz założyciel i prezes.

Używamy naszej wyobraźni od ponad 30 lat, od Meredithe, tworząc pierwsze ręcznie robione kartki na jej kuchennym stole, po nasze obecne studio projektantów, ilustratorów i rzemieślników wyczarowujących produkty na przyjęcia, dekoracje, zabawki dla dzieci i artykuły papiernicze. Wszystko, co produkujemy, przechodzi twórczą ewolucję, od iskry nowego pomysłu, po staranny wybór wykończenia, aby produkt był idealny.

Witamy w naszym świecie - nie możemy się doczekać, aby podzielić się nim z Tobą!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium