lalkametoo.pl
 

Play&Go to belgijska marka, która oferuje kolorowe, inspirujące produkty dla dzieci i do domu. Marka rozumie, jak ważna jest rola zabawy i rozwijania kreatywności u dzieci. Projektuje i tworzy designerskie produkty wysokiej jakości, które sprawiają dzieciom radość i wywołują na ich twarzach uśmiech.

Głównym produktem tej marki są Worki na zabawki i mata.  Play and Go w jednym to idealny sposób aby utrzymać porządek w pokoiku dziecięcym. Worek oryginalne miejsce do przechowywania i zarazem do zabawy jako miejsce na którym rozłożysz dziecku te same zabawki! Worko- maty są bardzo funkcjonalne, ale i tak proste w obsłudze, że dzieciaki je uwielbiają!

Jesteśmy kreatywną firmą z siedzibą w Belgii, oferującą inteligentne, kolorowe i inspirujące produkty dla Ciebie, Twoich dzieci i Twojego domu. W Play&Go® rozumiemy, jak ważna jest dla dzieci zabawa i kreatywna zabawa. Uwielbiamy projektować i wytwarzać wysokiej jakości produkty, które sprawią radość dzieciom i wywołają uśmiech na twarzach wszystkich! Z Play&Go® możesz mieć pewność, że kupujesz produkty wysokiej jakości, które przetrwają długo i będą oferować świetny stosunek jakości do ceny.

Play&Go® to wspaniała marka dekoracji dla dzieci. Naszym pierwszym produktem i światowym sukcesem jest kolorowa torba do przechowywania zabawek Play&Go®. Ta praktyczna torba jest idealna dla dzieci i rodziców, ponieważ zachęca do zabawy w domu lub poza nim. Torba na matę Play&Go® ułatwia transport i porządkowanie zabawek. Wykonana z wytrzymałej polibawełny i dostępna w wielu atrakcyjnych kolorach, ta torba jest również doskonałym pomysłem na przechowywanie w pokoju dziecięcym i zabawowym.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium