lalkametoo.pl
 

Pura Kiki nie ma większego znaczenia dla twoich maluchów i dużych dla tej sprawy. Jako jedyna w 100% linia bez plastiku i TYLKO butelki z certyfikatem NonToxic wydane przez MADESAFE Pura są sprawdzonym liderem bezpieczeństwa.

Nasz opatentowany system pokryw pozwala ewoluować butelkom i filiżankom w zależności od zmieniających się potrzeb Twojej rodziny. Butelki o zmienionym przeznaczeniu mogą być używane przez lata zamiast miesięcy, po prostu wymieniając silikonową wkładkę.

Oferujemy tradycyjne butelki z izolacją PuraTherma ™ w sześciu rozmiarach od 5 uncji do 28 uncji i pięć w pełni kompatybilnych typów pokrywek silikonowych w 100% bez plastiku. Chwyć dowolną butelkę, dowolny kołnierz, dowolny silikonowy top i wybierz kolor rękawa, aby zaspokoić swój nastrój lub aktywność.

Dlaczego rodzice są ciągle zmuszani do kupowania nowych butelek, gdy ich dzieci dojrzewają? To „wbudowane” nadmierne zużycie jest nie tylko drogie, ale przyczynia się do ochrony środowiska na całym świecie.

Jedyny certyfikat MadeSafe Certified ™? dla butelek na świecie! Produkty Pura zostały certyfikowane przez niezależną stronę trzecią ( MadeSafe.org ) jako NONTOXIC i są jedynymi takimi butelkami na rynku globalnym, które osiągnęły ten status!

Wybór butelek dla rodziny może być trudny. Chcesz najbezpieczniejszych produktów, ale chcesz też, aby były łatwe w użyciu, przyjazne dla środowiska i oczywiście opłacalne. Dzięki Pura możesz wreszcie mieć to wszystko!

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium