Torebeczka- Lalka Metoo w różowej sukience

Opis
Słodka torebeczka z wizerunkiem lalki Metoo w różowej sukience to spełnienie marzeń małej damy.
Wymiary: ok 20cm.
Laleczki i akcesoria Metoo są oryginalne i posiadają symbol CE co oznacza, że produkt jest zgodny z podstawowymi wymaganiami zdrowia, bezpieczeństwa i środowiska.
TOREBKA METOO Z IMIENIEM
Torebeczka może zostać na życzenie spersonalizowana. Jeśli wybiorą Państwo opcję z imieniem należy w okienku wpisać treść napisu oraz wybrać jego kolor. Można dodatkowo zamieścić informację czy napis ma być umieszczony z tyłu czy z przodu torebeczki. Domyślnie napis umieszczamy z przodu.
Imię wykonane jest z folii odzieżowej. Folia ta posiada również certyfikat OEKO-TEX Standard 100 - oznacza to, że bez obaw może być stosowana na ubrankach niemowlęcych i dziecięcych.
Lalki i akcesoria Metoo z napisem najlepiej prać ręcznie lub max 30 stopni- ręcznie.
Torebeczka nie jest zabawką. Przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia ze względu na długą linkę.
Dane techniczne
imię oraz pełna metryczka | Nie |
imię i data urodzenia | Nie |
tylko imię | Tak |
Torebeczki | Tak |
Plecaki | Nie |
Lalki i misie | Nie |
Dla Chłopców | Nie |
Dla Dziewczynek | Tak |