lalkametoo.pl
 

Wyjątkowe kolekcje butelek termicznych!

Gratulacje!! Jeśli to czytasz, to dlatego, że jesteś bardzo blisko bycia Coolerem. Może się to wydawać nieco pedantyczne (w rzeczywistości może być), ale są to najlepsze butelki termiczne na rynku.
Nikt nie oferuje Ci tak wiele. Nasza ekskluzywna technologia Triple Cool™ utrzymuje napoje zimne do 36 godzin i gorące do 18 godzin. Kto daje więcej? A wszystko to dzięki potrójnej warstwie naszych butelek termicznych. Tak, potrójne...
Mamy ponad 70 różnych referencji butelek termicznych, więc na pewno znajdziesz ten, który pasuje do Ciebie i Twojej osobowości.

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI STAL NIERDZEWNA 

Wszystkie nasze butelki i kubki termiczne Cool Bottles są wykonane z najlepszej stali nierdzewnej 18/8-304 przeznaczonej do kontaktu z żywnością , zarówno na wewnętrznej, jak i zewnętrznej warstwie, w przeciwieństwie do wielu innych marek butelek ze stali nierdzewnej, które wyściełają zewnętrzną warstwę gorszą stalą. pić... To jest różnica. Ale wciąż możemy powiedzieć więcej: nasze butelki nie zawierają bisfenolu A (BPA). Więc zapomnij o wątpliwościach, jeśli chodzi o picie.

Butelki i kubki Hermetyczne Cool Bottles 

Specjalna nakrętka sprawia, że Twoja butelka termiczna jest całkowicie hermetyczna , dzięki czemu będziesz mieć pełne bezpieczeństwo, aby towarzyszyć Ci w torbie, plecaku czy torebce. 

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium