lalkametoo.pl
 

Zdrowe produkty dla świadomej rodziny.
Zaprojektowany w Szwecji

Pomysł na Everyday Baby zrodził się jeszcze zanim mieliśmy własne dzieci. Mieliśmy silne przekonanie, że materiały, których używamy i konsumujemy, mają wpływ na nasze zdrowie, zarówno w perspektywie krótko, jak i długoterminowej. Podczas gdy my jako dorośli mamy możliwość wyboru materiału, którego używamy, nasze dzieci są całkowicie zależne od wyborów, których dla nich dokonujemy. Jako ojcowie mamy obowiązek zadbać o to, aby nasze dzieci nie były narażone na niepotrzebne zagrożenia dla zdrowia.

Większość z nas zdaje sobie sprawę, że musimy ograniczyć stosowanie chemikaliów z powodu negatywnych skutków dla środowiska i zdrowia. Mimo to produkty z tworzyw sztucznych są nadal wytwarzane i używane dla dzieci podczas karmienia. Wykazano, że plastikowe butelki dla niemowląt uwalniają miliony mikrodrobin plastiku podczas sterylizacji, płukania i przygotowywania. W ten sposób dzieci połykają miliony mikrodrobin plastiku za każdym razem, gdy są karmione plastikową butelką. Młodsze dzieci, zwłaszcza niemowlęta, są szczególnie podatne na te chemikalia, gdy ich narządy się rozwijają. Dlatego to, co dajemy naszym dzieciom, jest ważniejsze niż to, czego sami używamy i jemy.

Poprzez Everyday Baby przyczyniamy się do eliminacji niezdrowych substancji z produktów dla dzieci. Aby udowodnić, że jest to możliwe, stworzyliśmy dwie serie produktów wysokiej jakości - bez zbędnych środków chemicznych i wykonanych z trwałych materiałów.

Everyday Baby to nasz wkład w tworzenie lepszej przyszłości dla naszych dzieci, wszystkich dzieci.

Everyday Baby zostało założone przez trzech ojców Andreasa Bengtssona, Edona Ramadani i Fredrika Perssona

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium