lalkametoo.pl
 

Rex Londyn - Dom prezentów, które są idealne na każdą okazję i na każdą inną okazję. Nazywamy je Gifts of Random Kindness: piękne produkty, na które możesz sobie pozwolić, kiedy tylko chcesz. Nie tylko dlatego, że przyniosą radość, ale dlatego, że zawsze są równie pięknie wycenione.

Dom prezentów, które są idealne na każdą okazję i na każdą inną okazję. Nazywamy je Gifts of Random Kindness: piękne produkty, na które możesz sobie pozwolić, kiedy tylko chcesz. Nie tylko dlatego, że przyniosą radość, ale dlatego, że zawsze są równie pięknie wycenione.

Jesteśmy projektantami, kuratorami i sprzedawcami tego rodzaju upominków. Nazywamy je Darami Losowej Dobroci : piękne rzeczy, na które możesz sobie pozwolić, kiedy tylko chcesz. Nie tylko dlatego, że wiesz, że przyniosą przyjemność, ale dlatego, że zawsze są równie pięknie wycenione.

Być może nie powinno dziwić, że jesteśmy firmą zajmującą się prezentami, która przyjmuje płaszcz spontanicznego dawania. Zawsze maszerowaliśmy w rytm własnego bębna.

Rozpoczęliśmy sprzedaż od naszego straganu na londyńskim Portobello Road. Wkrótce znaleźliśmy się na półkach znanych instytucji, takich jak Habitat i The Body Shop. 

Przez następne dwie dekady kontynuowaliśmy odkrywanie i dostarczanie Darów Przypadkowej Dobroci, aż nasza nieoczekiwana podróż przybrała inny obrót.

Uznaliśmy, że czas nie tylko wybrać produkty, które nam się podobają, ale także je zaprojektować. Najpierw pojawiła się torba Original Jumbo Bag, do dziś jeden z naszych ulubionych produktów, a wtedy nasz paszport do świata, który mogliśmy wypełnić własnymi pomysłami. Nasz styl obejmował wszystko, co naszym zdaniem powinno zawierać Gifts of Random Kindness — zabawę, pomysłowość i odrobinę retro. 

Od kwiecistych wzorów po urocze zwierzęta, uwielbialiśmy tworzyć kolorowe i zabawne nadruki, które wyróżniałyby się i przynosiły radość. Każdego roku wzbogacamy nasze eklektyczne i stylowe kolekcje oraz umacniamy naszą reputację w zakresie pięknych prezentów w atrakcyjnych cenach.

W 2005 roku otworzyliśmy kanał zakupów online, aby móc sprzedawać bezpośrednio klientom. Dziesięć lat (i trochę) później byliśmy wielokrotnie nagradzanym, międzynarodowym biznesem (zdobyliśmy nagrodę Queen's Award for Enterprise w 2019 r.; za wyjątkowy ciągły wzrost sprzedaży zagranicznej). Były też inne nagrody. Staliśmy się stałymi bywalcami Junior Design Awards i Gift of the Year. 

Jednocześnie pracowaliśmy nad naszą życzliwością dla środowiska. Wiele naszych prezentów jest teraz dostarczanych w opakowaniach kartonowych. W miarę możliwości używamy materiałów nadających się do recyklingu, a nasz proces pakowania jest obecnie w dużej mierze wolny od plastiku: używamy taśmy papierowej, pudeł kartonowych z recyklingu i folii papierowej zamiast folii bąbelkowej. 

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium