lalkametoo.pl
 

Jako firma rodzinna, zainspirowana nie tylko naszymi dziećmi, ale wszystkimi dziećmi, chcieliśmy opracować zabawną zabawkę edukacyjną, bez użycia ekranów. Naszym głównym celem było stworzenie czegoś, co pomogłoby rozwinąć słownictwo, intelekt i wyobraźnię dzieci, jednocześnie zachęcając je do ciągłego odkrywania. Chcieliśmy zaoferować zabawkę, która dzień po dniu i rok po roku przekracza Twoje oczekiwania, ponieważ TIMIO pomaga Twojemu dziecku rosnąć i rośnie wraz z nim.TIMIO pomaga dzieciom rozwijać wiedzę i słownictwo w wieku od 2 do 6 lat. Naucz się alfabetu, cyfr, kolorów, zwierząt i przedmiotów. Słuchaj historii i muzyki. Z quizami zapewniającymi większą interakcję i prawdziwymi dźwiękami dla dodatkowej zabawy i łatwiejszej nauki.

Po raz pierwszy wystartowaliśmy na Kickstarterze w 2019 roku. Projekt pomyślnie osiągnął swój cel finansowania przy wsparciu innych sumiennych rodziców i dziadków. Zaczęliśmy sprzedawać TIMIO w 2020 roku i otrzymaliśmy świetne recenzje, które są bardzo zachęcające. Dziś mamy fanów TIMIO w ponad 60 krajach!

Podobnie jak naszym celem jest pomaganie dzieciom w ciągłym rozwoju, my również zawsze szukamy sposobów ulepszenia, rozszerzenia i rozwoju naszych produktów TIMIO. Jeśli jesteś rodzicem, który ma świetne pomysły, którymi warto się z nami podzielić, skontaktuj się z nami! Bardzo chcielibyśmy je usłyszeć.

TIMIO pomaga Twojemu dziecku rosnąć i rośnie wraz z nim. Każdy z naszych pakietów płyt zawiera zabawne, ekscytujące i wciągające treści dla różnych grup wiekowych, na wiele tematów i w wielu językach. Zaprojektowany dla dzieci w wieku 2 lat i starszych, wiele dzieci cieszy się nim już od najmłodszych lat.

Dzięki dużej kolekcji 25 płyt o różnorodnej tematyce TIMIO rośnie wraz z dziećmi od niemowlęctwa do szkoły podstawowej. Dzięki temu jest to trwała i wszechstronna zabawka w dobie uzależnienia od ekranu, nadmiernej stymulacji cyfrowej i jednorazowych zabawek plastikowych niskiej jakości.

Łatwy do przenoszenia i zabrania ze sobą w
podróż. TIMIO nie wymaga częstego ładowania i jest wyposażony w gniazdo słuchawkowe, które sprawdzi się podczas podróży samochodem lub samolotem. Dyski są trwałe i można je łatwo wymieniać w podróży.

Wszystkie dzieci, niezależnie od pochodzenia i poziomu nauki, odczuwają potrzebę zabawy. Dla TIMIO zabawa oznacza odkrywanie, dlatego wszystkie tematy naszych płyt promują wyobraźnię, mowę i umiejętności poznawcze w przystępny i zabawny sposób.

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium