lalkametoo.pl
 

Zimpli Kids to innowacyjni twórcy najbardziej unikalnych produktów zabawek dla dzieci na rynku! Staramy się tworzyć zabawne produkty „wystarczy dodać wodę”, aby poprawić doświadczenia kąpieli i zabawy sensorycznej zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Niesamowite tekstury, kolory, dźwięki i zapachy naszych produktów sprawiają, że są one idealne do wielozmysłowej i niechlujnej zabawy w domu lub w środowisku edukacyjnym.

Ciężko pracowaliśmy nad zmniejszeniem naszego wpływu na środowisko i z dumą oferujemy teraz gamę produktów przyjaznych dla środowiska i ulegających biodegradacji !

Być może znasz nas najlepiej ze słynnych Gelli Baff i Slime Baff; dwa biodegradowalne proszki, które zamieniają wodę do kąpieli w maź lub śluz i z powrotem! Te magiczne proszki są także hitem wirusowym – ponad 9  MILIARDÓW wyświetleń  na YouTube od niezależnych recenzentów z całego świata.  Ten sukces w mediach społecznościowych pomógł nam zabezpieczyć dystrybucję na całym świecie i obecnie zapewniamy zabawę w kąpieli w ponad 50 krajach na całym świecie! Na początku 2017 roku głównym akcjonariuszem Zimpli Kids stał się największy w Europie dystrybutor zabawek, firma Simba Toys.  Nasze produkty Gelli i Slime to pierwsze zabawki, które otrzymały akredytację jednej z najbardziej szanowanych brytyjskich organizacji charytatywnych,  British Skin Foundation (BSF) , która jest wiodącą brytyjską organizacją charytatywną zajmującą się badaniami nad chorobami skóry.

Zatwierdzona przez Brytyjską Fundację Skin!
Nasze produkty Gelli Baff i Slime Baff to pierwsze zabawki, które otrzymały akredytację jednej z najbardziej szanowanych brytyjskich organizacji charytatywnych,  British Skin Foundation (BSF) , która jest wiodącą brytyjską organizacją charytatywną zajmującą się badaniami nad chorobami skóry.

Po szczegółowej ocenie firma BSF zatwierdziła nasze produkty Gelli Baff i Slime Baff jako bezpieczne dla skóry! To wyróżnienie pomoże rodzicom zyskać dodatkowy spokój ducha, że nasze produkty są nie tylko zabawne, ale także w 100% bezpieczne dla wrażliwej skóry ich dziecka!

Gelli Baff i problemy skórne 
Gelli Baff istnieje już od ponad 10 lat i jest nie tylko wyjątkowym produktem dla dzieci, ale niedawno odkryliśmy, że jest korzystny dla osób cierpiących na choroby skóry, takie jak egzema i łuszczyca.

Setki klientów kontaktowało się z nami, twierdząc, że Gelli Baff nie powoduje podrażnień wrażliwej skóry, a w niektórych przypadkach pomaga złagodzić jej stan i nadaje jej większą miękkość.

Produkty z naszej gamy Bathtime to świetny sposób na uczynienie kąpieli zabawą i zabawą. Wszystkie nasze produkty są bezpieczne dla skóry, nietoksyczne, bezpieczne dla ścieków i biodegradowalne . Ceny detaliczne zaczynają się już od 1 GBP, a seria ta doskonale nadaje się do zamiany czasu kąpieli w zabawę!

Nasze produkty Gelli Baff i Slime Baff to pierwsze zabawki, które otrzymały akredytację jednej z najbardziej szanowanych brytyjskich organizacji charytatywnych,  British Skin Foundation (BSF)  która jest wiodącą brytyjską organizacją charytatywną zajmującą się badaniami nad chorobami skóry.  Po szczegółowej ocenie firma BSF zatwierdziła nasze Gelli i Slime jako bezpieczne dla skóry!

W Zimpli Kids produkujemy ponad 95% naszych produktów, w tym słynne Slime Baff i Gelli Baff, w naszej własnej brytyjskiej fabryce posiadającej akredytację ISO 9001, ISO 14001 i SMETA. Nie bylibyśmy w stanie uzyskać tych akredytacji bez wykazania naszego całkowitego zaangażowania w przestrzeganie standardów jakości, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

Wszystkie nasze produkty są niezależnie oceniane w celu zapewnienia ich zgodności z przepisami prawnymi i toksykologicznymi, a także dodatkowymi standardami, takimi jak Dermatest®, zapewniającymi dodatkową pewność produktu.

W ostatnich latach dużo zainwestowaliśmy w możliwości produkcyjne bomb do kąpieli, naszych własnych zabawek do kąpieli dla dzieci i zestawów upominkowych dla dorosłych, aby zapewnić stałą jakość i umożliwić nam szybkie reagowanie na zapotrzebowanie.

Z przyjemnością ogłaszamy, że jesteśmy teraz otwarci na możliwości produkcyjne OEM, z możliwością produkcji do 30 000 bomb do kąpieli dziennie i minimalną ilością zamówienia wynoszącą zaledwie 2000 sztuk. Możemy również zaoferować szereg innych naszych produktów, takich jak Slime, Gelli i stworzyć własny śnieg do dystrybucji pod naszą własną marką lub stworzyć nowe licencjonowane produkty. 

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium