lalkametoo.pl
 

Firma Djeco powstała w 1954, a od 1995 roku rozwija spójny i kompleksowy zbiór cudownie zaprojektowanych i oryginalnych zabawek. Kolekcja obejmuje zestawy artystyczne, puzzle, gry, drewniane zabawki edukacyjne, art. dekoracyjne, lampki, naklejki Djeco itp
Wszystkie wykonane są starannie z bezpiecznych i ekologicznych materiałów.
Zabawki DJECO to najlepsza propozycja dla dzieci w przedziale wieku od 3 miesięcy do 15 lat - wspierają dziecko w rozwijaniu wyobraźni, kreatywności i poczucia estetyki, dając prawdziwą radość z zabawy.

W sklepie Lalkametoo znajdziecie szeroki wybór zabawek francuskiej marki DJECO. , która skupia się na tworzeniu zabawek dla dzieci w wieku od 1 do 16 lat. Główną cechą tych produktów jest wysoka dbałość o stronę wizualną oraz precyzję wykonania.


Marka DJECO łączy oryginalne koncepcje z walorem edukacyjnym. W ich asortymencie znajdują się puzzle, lampki, zestawy artystyczne i kreatywne, gry karciane, pamięciowe i zespołowe, klocki i układanki drewniane, rowerki, szkatułki z pozytywką, tatuaże, zdrapywanki, kredki, kolorowanki, charmsy, kuchnie, domki dla lalek i figurki. DJECO skupia się na precyzyjnym dostosowaniu projektowanych zabawek do określonych przedziałów wiekowych. Dzięki temu są to zabawki bardzo bezpieczne, a ponadto dostosowane do konkretnych etapów rozwoju dziecka. Właściwy dobór zabawek pozwala umiejętnie stymulować wyobraźnię, logiczne myślenie, a także koordynację ruchową i zdolności manualne. W ofercie naszego sklepu są zabawki dedykowane dla dziewczynek i dla chłopców, ale też uniwersalne.

W 1997 r., Obdarzony niezwykłymi umiejętnościami artystycznymi w świecie zabawek, Djeco opracował kolekcję zabawek edukacyjnych. Na początek drewniane i kartonowe układanki oraz drewniane zabawki, a następnie poszerzono asortyment o gry karciane i planszowe.

W 2007 roku oryginalne zestawy zrewolucjonizowały twórcze rozrywki. W 2011 roku pojawiły się niepowtarzalne figurki znane jako „Arty Toys”. Od tego czasu regularnie pojawiają się zupełnie nowe kolekcje, zaprojektowane z kunsztem promującym rysunek, projektowanie i estetykę. Francja wkroczyła w nową erę gier.

Od początku naszej przygody nasze gry zostały przetłumaczone na wiele języków dla dzieci na całym świecie. I jesteśmy stale dumni i zaskoczeni, że dzieci w ponad 60 krajach

Baw się naszymi zabawkami!

Nasze zabawki są dystrybuowane we wspaniałych specjalistycznych sklepach na całym świecie, które dostosowują naszą firmę i nasze wartości. Wiele prestiżowych muzeów wybiera również sprzedaż naszych zabawek, w tym Luwr i Quai Branly we Francji, Tate w Wielkiej Brytanii, MoMA w Stanach Zjednoczonych i inne w Niemczech, Danii i wiele innych.

„Podobnie jak dzieci, wymyślamy zabawki i gry, z których każdy może się cieszyć”.

W Djeco ważna jest dla nas całkowita swoboda wyobraźni, aby rozkwitła zabawa, a nawet najdziwniejsze pomysły. Podobnie jak dzieci, wymyślamy zabawki i gry, z których każdy może się cieszyć, które dają możliwości marzeń, śmiechu i odkryć.

Wspierani przez specjalistów od projektowania - grafików, ilustratorów i wynalazców - prowadzimy badania, eksperymentujemy i dzielimy się pomysłami… z tego twórczego zapału rodzą się zabawki w tysiącu i jednym kolorze.

KREATYWNOŚĆ Z DZIECIMI W UMYSŁU ...
Jakość i estetyka mogą być dla nas niezbędne, ale nie tracimy z oczu praktyczności tworzenia i zabawy z naszymi produktami. Kierujemy się rozbudzaniem poczucia cudu u dzieci, wzbogacając ich wyobraźnię, sprawiając, że chcą dalej odkrywać. Wykończamy nasze produkty i pudełka z dbałością o szczegóły. Broszury krok po kroku, małe kartki, ozdobne pudełka i wskazówki prowadzą dzieci przez nasze działania, prowadząc je do rezultatów, które ich rodzina i przyjaciele naprawdę pokochają!

Ponad 1000 produktów, trzy główne linie produktów (zabawki i gry, dekoracje, kreatywne rozrywki) i nowe asortymenty każdego roku. Uwielbiamy nieustannie wprowadzać nowości (każdego dnia tworzymy nowy produkt) i nie boimy się ryzykować, aby nasze marzenia stały się rzeczywistością. Nasze słowa to nieprzewidywalność i oryginalność!

  • nowość
Puzzle duo PRZECIWIEŃSTWA  - Djeco Puzzle duo PRZECIWIEŃSTWA - Djeco
Producent: Djeco
Cena: 43,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
  • nowość
  • nowość
Kombinezon na zimę - Pomea- Djeco       Kombinezon na zimę - Pomea- Djeco
Producent: Djeco
Cena: 115,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lampka nocna Sowa - Djeco Lampka nocna Sowa - Djeco
Producent: Djeco
Cena: 45,00 zł
zobacz więcej
Lampka nocna Superbohater - Djeco Lampka nocna Superbohater - Djeco
Producent: Djeco
Cena: 45,00 zł
zobacz więcej
Naszyjnik Charms Ballerina - Djeco Naszyjnik Charms Ballerina - Djeco
Producent: Djeco
Cena: 39,00 zł
szt.
zobacz więcej
Puzzle tekturowe Baletnica- Djeco Puzzle tekturowe Baletnica- Djeco
Producent: Djeco
Cena: 59,00 zł
szt.
zobacz więcej
Wózek spacerowy Las- Pomea- Djeco   Wózek spacerowy Las- Pomea- Djeco
Producent: Djeco
Cena: 170,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium