lalkametoo.pl
 

HEVEA Planet to nie tylko marka; to historia z własnym celem. Historia HEVEA opowiada o tym, jak chcemy pozostawić odciski palców na świecie - odcisk palca pokazujący, że staramy się robić lepiej, aby stworzyć bardziej uważny sposób dbania o planetę, którą zostawiamy przyszłym pokoleniom.

HEVEA jest dociekliwa. Testujemy, próbujemy podjąć konkretne wysiłki, aby połączyć zrównoważone myślenie z estetycznym wzornictwem. Stale się rozwijamy i zawsze pozwalamy, aby najlepsze pomysły nas poprowadziły, nawet jeśli rzadko wiemy, dokąd zmierzają.

HEVEA jest czymś więcej niż na pierwszy rzut oka. Jesteśmy innowatorami w dziedzinie kauczuku naturalnego, w zakresie projektowania, sposobów współpracy, procesów i dystrybucji.

Każdy przedmiot, stworzony na podstawie własnego odcisku palca, jest nie tylko wykonany z naturalnych materiałów, ale również inspirowany naturą. Każdy przedmiot musi być ikoną sam w sobie. Musi się wyróżniać kultowym designem i przełomowym wykorzystaniem materiałów ekologicznych.

Wykorzystanie naturalnych materiałów nie może zagrozić projektowi, a projekt nie może zagrozić materiałom naturalnym .
Projekt musi uwzględniać możliwości związane z kauczukiem naturalnym i drewnem kauczuku naturalnego .

HEVEA JAKO GŁÓWNY MATERIAŁ

Kauczuk naturalny lub drewno kauczukowe muszą być kluczowe dla projektu i
doświadczenia konsumenta .

Chociaż musimy stale przekraczać granice tego, czego oczekują konsumenci od materiału, musimy również kontynuować rozwój asortymentu.

Musimy utrzymać naszą pozycję specjalistów w dziedzinie projektowania, jeśli chodzi o stosowanie kauczuku naturalnego, i możemy to osiągnąć jedynie poprzez przekroczenie granic materiału, a także naszych własnych oczekiwań względem materiału.

Tworzymy i projektujemy produkty dla naszych najbliższych: naszych dzieci, innych członków naszych rodzin i naszych szczeniąt. Dodaje to kwestię bezpieczeństwa do wszystkiego, co robimy: musimy zadbać o to, aby nasze produkty były bezpieczne i aby nie wyrządziły szkody naszym bliskim w krótkim lub długim okresie.

Musimy tworzyć produkty, które nasi klienci mogą mieć pewność, że są bezpieczne w użyciu. Dlatego w naszych zabawkach dla dzieci nie ma szkodliwych chemikaliów ani małych części, które mogłyby zostać połknięte przez szczeniaka lub dziecko.

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium