lalkametoo.pl
 

 

 

Hiszpańskie lalki i bobasy Miniland pięknie pachną wanilią i ciasteczkami - przypominają zapach mleka matki. Wykonane są z wysokiej jakości bezpiecznych dla dzieci materiałów. Laleczki do złudzenia przypominają dzieci wielu narodowości o różnych płciach. W ofercie posiadamy lalki z włosami Azjatki, Murzynki, Europejki i bobasy, które można kąpać.

W Miniland chcemy przyczynić się do stworzenia świata, który jest bardziej otwarty, integracyjny i tolerancyjny wobec różnorodności. W Miniland od ponad 50 lat towarzyszymy rodzicom, nauczycielom i dzieciom w ich drodze do rozwoju.

Dzięki naszej kolekcji lalek pomagamy maluchom zrozumieć wartości inkluzywności i współistnienia poprzez zabawę, promując empatię i akceptując ludzi dowolnej rasy, płci lub stanu.

Miniland po raz pierwszy tworzył nagradzaną linię lalek z zespołem Downa. Dzięki nim chcieli rozpocząć narrację wcześnie, aby utorować drogę do normalizacji stanu, pokazując słodkie rysy twarzy dzieci z zespołem Downa w realistyczny i pełen szacunku sposób małym dzieciom i uczyć do nich miłości.

Nasze anatomicznie lalki są idealną zabawką do nauki SEL (Social Emotional Learning), aby zwiększyć zdolności społeczne i kreatywność poprzez swobodne bawienie się w klasie lub nawet w domu.

Każda z naszych lalek jest ręcznie robiona w Europie. Wykonane są z miękkiego winylu i spełniają wszystkie europejskie i amerykańskie normy i przepisy bezpieczeństwa.

Zestawy drewnianych zabawek to wybór akcesoriów, dzięki którym dzieci mogą w pełni wykorzystać zabawę lalkami Miniland dla chłopców i dziewczynek i rozwijać umiejętności społeczne od najmłodszych lat.

 

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium