lalkametoo.pl
 

Belgijska marka TRIXIE BABY oferuje szeroką gamę tekstyliów z bawełny organicznej w kilkunastu bardzo ciekawych, świeżych i wesołych wzorach. 

Trixie Baby naszym głównym źródłem inspiracji jest nieskończona wyobraźnia dziecka. Od noworodków do nastolatków, dzieci posiadają ogromną fantazję, której używają do odkrywania otaczającego ich świata. Chcemy uczcić tę fantastyczną cechę, opracowując produkty i grafiki, które tworzą plac zabaw, z którego wyobraźnia może latać!

Nawet jeśli kochamy wszystkie kolory, myślimy zielono. Uważamy, że należy dokonywać odpowiedzialnych wyborów, aby zapewnić zdrową przyszłość naszym wnukom. Opieramy się wyłącznie na najwyższeanin i produkcji, aby nasze produkty były wystarczająco wytrzymałe, aby wytrzymać trudną miłość twoich maluchów. Ponieważ wysoko cenimy głęboki szacunek dla planety, wszystkie nasze produkty wykonane są z bawełny organicznej.

Pozwól swojemu dziecku podekscytować się chodzeniem do przedszkola z torbami dla maluchów, które może pokazać swoim znajomym. Tornistry mają różne odciski i znaki zwierząt. Będąc lekkimi, mogą spakować wszystko, co twoje maleństwo potrzebuje, aby wygodnie rozpocząć nową przygodę. Częścią rosnącej rodziny są Pan Niedźwiedź Polarny, Pani Hedgehog i Pan Fox. Tornistry mają regulowane wyściełane szelki, wejścia na zamek do dwóch przegródek i pasek na klatkę piersiową, aby zapobiec ześlizgnięciu się torby.

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium